На Львівщині будівництво шахти «Любельська» активізують навесні

Економіка23 лютого 20110

Навесні цього року у Львівській області розпочнеться активне будівництво шахти «Любельська» №1-2. Про це заявив під час робочої поїздки на шахту голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк.

«Це вперше в Україні будують шахту такого рівня. Шахта буде екологічно чистою. Заплановано, що роботи триватимуть п’ять років. Влада робитиме все, щоб цей проект було реалізовано в якомога швидші терміни. Сьогодні ми вивчаємо, що необхідно зробити з нашого боку, щоб навесні будівництво йшло повним ходом. На цьому об’єкті вже освоєно $16 млн, заплановано ще 10, а за сприятливих обставин всі 15. Всі проблемні питання ми виноситимемо на розгляд КМУ», – зазначив голова ОДА М.Цимбалюк.

Дочірнє підприємство «Сі-Сі-Ай-Любеля» засноване в 1996 р. для проектування і будівництва шахти «Любельська» №1, під назвою СП «Любеля ССІ». В 2004 році ДП «Сі-Сі-Ай-Любеля» розпочало роботи по проектуванню шахти.

Шахта «Любельська №1-2» матиме проектну потужність 5,2 млн тонн рядового вугілля на рік. На сьогоднішній день розробку проекту повністю завершено.

Шахта будується за кошти іноземних інвесторів, власником проекту. Вартість будівництва близько 800 млн доларів США. З грудня 2009 року розпочато виконання будівельних робіт на центральному проммайданчику поверхні шахти.

Відкриття шахти надасть можливість створити близько 3000 нових робочих місць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук