На Львівщині відновили роботу дитячих садків

Кінотеатри та театри наразі відкривати не будуть

На Львівщині дозволили роботу дитячих садків усіх форм власності

У зв'язку із поліпшенням ситуації із захворюваністю на Covid-19 на Львівщині дозволили чергове послаблення карантину. В області відновлять роботу дитсадків та закладів культури, окрім театрів та кінотеатрів. Відповідне рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні у понеділок, 13 липня.

Таке рішення обласні чиновники пояснили тим, що Львівська область перестала бути регіоном із значним поширенням Covid-19 та, відповідно до постанови уряду, підпадає під критерії послаблення карантину. Водночас, є певні побоювання щодо роботи кінотеатрів та театрів.

Як повідомив заступник голови ЛОДА Іван Собко за підсумками комісії, в області дозволили роботу дитсадків незалежно від форми власності, а також закладів культури, окрім кінотеатрів та театрів. Дозволено відновити роботу інклюзивно-ресурсних центрів. Робота закладів громадського харчування та розважальних закладів залишається обмеженою у часі до 23:00.

Нові карантинні послаблення, які вступають у дію з 14 липня

Директор департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис пояснив, що відкривати кінотеатри та театри наразі не дозволили, оскільки є ризики щодо перебування людей протягом тривалого часу в закритому приміщенні. Також під забороною залишається робота дитячих закладів оздоровлення.

У прес-службі Львівської міськради ZAXID.NET пояснили, що дату відкриття дитсадків у Львові узгодить міська комісія ТЕБ і НС на своєму засіданні у вівторок, 14 липня. У Львові упродовж тижня вже перевірили готовність дитсадків до роботи у карантинних умовах.

Нагадаємо, станом на 12 липня Львівщина входить до переліку областей, у яких МОЗ рекомендує послабити карантин. Від 7 липня обласна комісія ТЕБ і НС дозволила роботу готелів, закладів громадського харчування, спортзалів і фітнес-центрів, а також проведення масових релігійних заходів. Перед тим на Львівщині офіційно дозволили відновити пасажирські автобусні та залізничні перевезення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук