На Львівщині на 20% подорожчав проїзд у приміських та міжміських маршрутках

Перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник підписав розпорядження про зростання тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

Документ оприлюднено на сайті відомства.

Згідно із розпорядженням, тарифи на проїзд у приміських та міжміських автобусах зросли до 25-30 копійок за кілометр. З урахуванням усіх показників вартість проїзду підвищилася майже на 20%.

Згідно з документом, граничний тариф (без урахування податку на додану вартість, витрат, пов’язаних з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, страхового платежу з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті) за 1 км проїзду пасажира становить 0,30 грн, але не менше 2,50 грн за поїздку. Вартість перевезення багажу встановлена у розмірі 10% від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті.

«Граничний тариф встановлено для суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності та систем оподаткування, які в межах Львівської області виконують перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, з правом самостійно його визначати в межах граничного рівня, виходячи з економічної доцільності», – йдеться у розпоряджені.

Нововведення стали чинними 25 червня - дня офіційного оприлюднення документа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук