На Львівщині нарешті перейменували управління Міндоходів

ЕкономікаДар'я Буряченко, 30 жовтня 201411601

У середу, 29 жовтня, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровано Головне управління Державної фіксальної служби у Львівській області.  

Про це йдеться у повідомленні прес-служби головного управління Міністерства доходів та зборів у Львівській області.

Як відомо, мова йде про реорганізацію Міністерства доходів і зборів у Державну фіскальну службу. Відтак і територіальні органи Міндоходів реорганізовують шляхом їх приєднання до фіскальної служби. Фактично, головне управління Міндоходів у Львівській області перейменували на головне управління Державної фіскальної служби.

Наказом Державної фіскальної служби України від 27 жовтня Андрія Дідика призначено першим заступником начальника Головного управління ДФС у Львівській області. Також цим наказом на Дідика покладено виконання обов’язків начальника головного управління ДФС у Львівській області.

Наказом Державної фіскальної України від 28 жовтня 2014 року Віктора Лилика призначено першим заступником начальника Головного управління ДФС у Львівській області, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції.

Андрій Дідик від 26 червня був призначений виконувачем обов’язків начальника головного управління Міндоходів у Львівській області. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук