На Львівщині перепоховають останки загиблих у Буську німецьких солдатів

СуспільствоГанна Власюк, 14 березня 20150

У місті Буськ, що на Львівщині, з метою перепоховання, проводитимуть пошуки останків німецьких солдатів, які під час Другої світової війни, були поховані на території місцевого костелу. Про це інформує районна газета «Воля народу».

Пошук та перепоховання останків німецьких військових у Буську проводитиме Німецька народна спілка з догляду за військовими похованнями. Дозвіл на це їй надала Буська міська рада.

Проводитимуть пошук на території римо-католицького костелу святого Станіслава у Буську, у приміщенні якого під час Другої світової війни розміщувався військовий госпіталь. Поряд із госпіталем і ховали померлих німецьких солдатів.

Наразі Буська міськрада просить зголоситись очевидців тих подій, та допомогти зі свідченнями і документами. Після ідентифікації, а також розшуку родичів німецьких солдатів, їх останки перепоховають на офіційному збірному цвинтарі у селі Потелич Жовківського району Львівської області.

Зазначимо, що на території Потелицької сільської ради Жовківського району у 1998 році був побудований збірний цвинтар для перепоховання останків німецьких солдатів, які загинули під час Другої світової війни на території Західної України. Профінансувала побудову цвинтаря Німецька народна спілка з догляду за військовими похованнями.

На сьогодні на збірному кладовищі перепоховали понад 13 тис. останків німецьких солдатів, які загинули на території Львівської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей.

Також на кладовищі здійснюють перепоховання останків угорських солдатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук