На Львівщині першокласники вперше навчатимуться у ігровій кімнаті

На Львівщині першокласники вперше навчатимуться у ігровій кімнаті
фото GoFundEd
Діти школи села Підгородці навчатимуться у ігровій кімнаті з вересня

На Львівщині у селі Підгородці Сколівського району з вересня першокласники навчатимуться у ігровій кімнаті, а не у звичайному класі. Ігрову кімнату «Планета дитячих мрій» для учнів початкових класів вирішила облаштувати вчителька в рамках освітнього проекту GoFundEd, де педагоги пропонують ідеї і оголошують збір коштів на її реалізацію. Про це ZAXID.NET розповіла вчителька Підгородецької ЗОШ та авторка ідеї Ольга Прецель.

«Я 20 років працюю вчителькою молодших класів у сільській школі і бачу, як розчаровуються діти, коли їм після кольорового садочка треба звикати до сірих парт без іграшок. Багато першокласників втрачають мотивацію, тому я вирішила запропонувати альтернативу: створити кольоровий клас з настільними іграми, караоке, музичними інструментами, де ми будемо проводити частину уроків», – розповіла Ольга Прецель.

У ігровій кімнаті діти вчитимуться у неформальній атмосфері, проводитимуть уроки естетичного циклу, години спілкування, ранкові зустрічі, заняття гуртків, організовуватимуться виставки робіт, конкурси. Тут будуть кольорові крісла і книжкова стінка у формі потяга. Кімната буде  поділена на центри діяльності: ігрову, навчальну та продуктивну.

Зараз у приміщенні закінчують ремонт за гроші зібрані на платформі GoFundEd. Загалом вдалося зібрати 41 тисячу гривень.

Як розповідають у GoFundEd, подати ідею на фінансування може кожен вчитель, а доброчинці можуть підтримати фінансово або організаційно ті проекти, які, на їхню думку, заслуговують на довіру.

«Ми заохочуємо усіх вчителів пропонувати свої ідеї на GoFundEd. Проект має бути реалістичним і розвивати  в учнів сучасні навички – творчіть, вміння працювати в команді, критичне мислення тощо», – розповіла ZAXID.NET Анастасія Сіренко, проектний менеджер GoFundEd.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук