У школах Львівщини продовжать вивчення християнської етики

СуспільствоО.П., 30 червня 20166110

Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації  видав наказ, згідно з яким у львівські школи мають продовжити вивчення предмету «Основи християнської етики» у 2016-2017 навчальному році. Документ виклала на своїй сторінці у Facebook фотограф Анастасія Іванова.

Згідно з наказом, який датований 9 червня 2016 року, керівники загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області зобов’язані передбачити 0,5-1 годину на вивчення предмета «Основи християнської етики» за рахунок варіативної частини навчальних планів.

У наказі також йдеться про продовження з 1 вересня 2016 року занять з християнського виховання у дошкільних навчальних закладах Львівщини.

Клікніть на документ, щоб збільшити його

Як прокоментувала ZAXID.NET Світлана Книшик з департаменту освіти ЛОДА, цей наказ нічим не відрізняється від попередніх - факультативно вивчати основи християнської етики почали ще у 2005 році. За словами Світлани Книшик, у варіативній складовій навчальних планів загальної середньої освіти враховуються особливості регіону.  

«Ми вже 11 років поспіль видаємо такий наказ. Але у кожній школі, якщо батьки не захочуть, щоб їх дитина відвідувала ці заняття, то вони можуть відмовитись», - сказала в.о. директора департаменту освіти та науки ЛОДА Світлана Книшик.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук