На Львівщині промислове виробництво скоротилося на 27%

Економіка17 квітня 20093580

У січні-березні 2009р. проти січня-березня 2008р. випуск промислової продукції у Львівській області зменшився на 26,6%. У добувній промисловості він скоротився на 25,3%, у переробній промисловості - на 31,5%, на підприємствах з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води - на 5,7%. Про це повідомили ZAXID.NET у Головному управлінні статистики у Львівській області.

В Україні обсяг промислового виробництва знизився на 31,9%. Серед регіонів України за темпами зростання промислового виробництва Львівська область посіла 12 місце (після Полтавської, Луганської, Вінницької, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Сумської, Чернігівської, Чернівецької, Херсонської та Черкаської областей).

Найбільший спад промислового виробництва в області, як і в Україні, відбувся у січні. Упродовж лютого-березня його вдалось зменшити.

У переробній промисловості скоротилось виробництво в усіх основних видах діяльності, але найбільше скорочення обсягів виробництва відбулося на підприємствах з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, металургійного виробництва, машинобудування, з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, з виробництва продуктів нафтоперероблення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук