На Львівщині сільгоспвиробникам мають надавати до 25% місць на ринках

Економіка15 квітня 20113510

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк доручив керівникам районів забезпечити виробникам принаймні 20-25% місць на ринках області.

«Наше завдання, і ми ставимо його перед керівникам районів – створити додаткові місця на всіх ринках області, щоб люди, які у фермерських, приватних господарствах вирощують сільськогосподарську продукцію, мали можливість її самостійно реалізувати, а покупці мали можливість купити продукцію від виробника», - заявив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк 15 квітня після наради щодо ролі продовольчих ринків у забезпеченні продовольчої безпеки Львівщини.

Під час наради дискутувалася квота для виробників с/г продукції. Так перший заступник міського голови Львова Олег Синютка повідомив: «У Львові діє об’єкт торгівельного господарства. 30 із них – продовольчі ринки. На всіх цих ринках промислова група товарів витісняє продуктову. Саму ж сільськогосподарську групу дуже часто представляють посередники, які закуповуються зокрема на гуртовому ринку «Шувар». Тим часом прості люди торгують довкола ринків без дотримання санітарних норм. Треба консолідувати зусилля усіх контролюючих органів, щоб 305 місць нас таких ринках були для виробників. Таким чином вирішиться ряд проблемних питань: буде цінова конкуренція, буде легше контролювати якість і безпеку продуктів, буде покращення благоустрою міста і нарешті поборемо антисанітарію».

М.Цимбалюк зазначив, що принаймні 20-25% місць на ринках відвести с/г виробникам реально. Під час брифінгу він повідомив, що місця для виробників є на усіх ринках, проте не в достатній кількості. «Керівники деяких ринків вчасно зорієнтувалися і створили такі місця, а дехто зволікає. У принципі немає ринків, щоб узагалі таких місць не було, але їх нині не достатньо. Контролювати їх створення ми будемо постійно, до моніторингу будемо залучати новостворену Раду ринків при керівництві Львівської облдержадміністрації», - сказав М.Цимбалюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук