На Львівщині створять ілюстрований каталог усіх сакральних споруд області

КультураОльга Перехрест, 23 листопада 20163811
На Львівщині створять ілюстрований каталог усіх сакральних споруд області
Костел Святого Марка у селі Варяж, Сокальський район Львівської області

У 2017 році департамент з питань культури, національностей та релігії Львівської облдержадміністрації планує видати ілюстрований каталог сакральних споруд Львівщини. Про це під час прес-конференції розповіла директорка департаменту Христина Береговська.

Проект упорядкування усіх відомих культових споруд області отримав назву «Сакральна архітектура Львівщини: історія і сьогодення». Він охопить пам'ятки сакральної архітектури, що належать до різних конфесій, в тому числі й юдейські культові споруди.

«Ми хочемо зробити уніфіковану енциклопедію, щоб мати всю базу даних про пам’ятки Львівщини. Бо часом ми не знаємо про якісь маленькі костели чи німецькі кірхи, де є чудові розписи чи дерев’яні скульптури. Я ще не знаю, яким чином буде впорядкований цей каталог: за конфесіями, за хронологією чи по районах», - прокоментувала проект директорка департаменту.

Для того, щоб зібрати необхідну інформацію, департамент розробив спеціальну анкету, яку скерував до працівників народних домів, бібліотекарів, краєзнавців та священнослужителів Львівщини. Після того ЛОДА планує направити до цих архітектурних пам’яток фотографів, які створять ілюстративну частину цього каталогу.

Христина Береговська висловила сподівання, що каталог вийде друком влітку 2017-го року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук