На Львівщині в двох районах зменшилися надходження до бюджетів

Економіка18 квітня 20113390

У Львівській області в Самборі, Золочівському та Самбірському районах надходження доходів до місцевих бюджетів порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилися. Про це йшлося під час селекторної наради голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка з головами райдержадміністрацій, районних рад та міськими головами міст обласного значення.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської ОДА, зокрема відрахування до бюджетів зменшилися у Самборі – на 188,8 тис. грн, Золочівському районі – на 320,2 тис. грн і Самбірському –  на 85,7 тис. грн.

Михайло Цимбалюк зазначив, що керівники районів спільно з податковими органами повинні вжити необхідних заходів щодо призупинення спаду надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів  порівняно з відповідним періодом минулого року.

Водночас, як зазначив в.о. начальника головного управління фінансів Львівської ОДА  І.Нос, у січні-березні 2011 року до загального фонду місцевих бюджетів області за оперативними даними надійшло 665,9 млн грн податків, зборів і неподаткових платежів. Порівняно з відповідним періодом 2010 року надходження до загального фонду бюджету області збільшилися на 61,9 млн грн або 10,2%.

До Державного бюджету в січні-березні надійшло 1 995 млн грн доходів, що становить 139% до відповідного періоду минулого року. Платежів, від яких відраховуються суми дотації бюджету області, надійшло 1804 млн грн або 139% до відповідної дати 2010 року і 23% до плану на 2011 рік. В тому числі, податкових платежів надійшло 998 млн грн, що становить 138% до надходжень за відповідний період минулого року та 105% до плану на січень-березень цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук