На Львівщині відібрали 222 проектні ідеї розвитку регіону

ЕкономікаОрися Шиян, 8 вересня 20167070
На Львівщині відібрали 222 проектні ідеї розвитку регіону

На Львівщині відібрали 222 проектні ідеї від громадських організацій, депутатів різних рівнів, органів місцевого самоврядування, які в майбутньому мають стати основою для регіональних програм, проектів міжнародної технічної допомоги та інших заходів, що фінансуються з бюджетних та позабюджетних джерел.

У середу, 7 вересня, у департаменті економічної політики облдержадміністрації обговорили деталі реалізації Стратегії розвитку Львівської області на 2016 – 2018 рр., повідомляє прес-служба ЛОДА.

План заходів з реалізації Стратегії передбачає проектні ідеї за п’ятьма напрямками: «Конкурентоспроможна економіка», «Якість життя», «Відкриті кордони», «Розвинуте село», «Туристична привабливість». Над кожним напрямком працювала окрема робоча група. Загалом до опрацювання було залучено понад 100 експертів із різних галузей.

Основний акцент у розвитку області робитимуть на залученні інвестицій, створенні сприятливих умов для бізнесу, розвитку високотехнологічної промисловості, наукової бази та впровадженні інноваційних продуктів. Значну увагу у стратегії надали міжнародній та транскордонній співпраці, зокрема використанню міжнародної технічної допомоги та розвитку мережі прикордонних логістичних та торгівельних центрів, а також розбудові прикордонної інфраструктури.

Каталог проектних ідей складається з 222 проектних ідей на загальну суму 17 млрд. грн.

Найбільше проектів подали в рамках стратегічної цілі «Якість життя». До остаточного варіанту Плану увійшло 113 проектних ідей у цій галузі: від програми розвитку освіти до будівництва та модернізації об’єктів соціальної інфраструктури.

Для остаточного затвердження врахують зауваження громадськості, а доопрацьований документ для розгляду обласною радою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук