На Львівщині відновив роботу Борокський спиртзавод

ЕкономікаОрися Шиян, 29 грудня 201612140
На Львівщині відновив роботу Борокський спиртзавод
фото ЛОДА
Борокський спиртзавод не працював два роки

На Львівщині після дворічної перерви відновив роботу Борокський спиртзавод. Сьогодні, 29 грудня, відбулося його відкриття.

Завод працює у с. Борок на Сокальщині, на ньому виготовляють спирт класу «Пшенична сльоза», інформує прес-служба ЛОДА.

За словами заступника керівника ДП «Укрспирт «Борокське» МПД Олександра Пристая, ринком збуту продукції заводу є Львівський горілчаний завод та ТзОВ «Хортиця».

Борокський спиртзавод заснований ще у 1982 році. Два останні роки на ньому зупинили виробництво. Однак зараз підприємство відновило роботу. Зараз там працює близько 70 осіб.

Сільськогосподарські підприємства та фермери можуть постачати на завод зерно пшениці для переробки. Завод планує переробляти 1200 тонн пшениці на місяць. Барду (відходи) планують реалізовувати сільськогосподарським підприємствам та населенню для годівлі худоби.

«Це вже третє таке підприємство, яке відновило роботу на Львівщині. Якість продукції, що виготовляється, є найвищого ґатунку і безумовно конкурентоспроможною і навіть має експортний потенціал», ― зазначив під час відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

За словами Замлинського, упродовж цього року на території області відкрили чи відновили роботу вже понад 50 підприємств, а також створили більш ніж 12 тисяч робочих місць. Крім того, у розвиток соціальної інфраструктури, а це близько 1300 об’єктів, інвестовано майже 700 млн гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук