ЛОДА повідомила про відновлення роботи Жидачівського ЦПК

У 2014 році без роботи залишилися 800 працівників Жидачівського ЦПК

На Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті відновлюють виробництво. Вперше за два роки, з часу зупинки заводу, працівники почали отримувати зарплату.

Так, сьогодні, 23 грудня, комбінат виплатив працівникам аванс за грудень, розповів керуючий санацією ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» Олександр Рудницький, інформує прес-служба ЛОДА.

«Згідно із планом санації, затвердженого судом, на підприємстві розпочалась робота з відновлення виробничого процесу», – зазначив Олександр Рудницький.

За його словами, загалом відновити виробництво продукції в повному обсязі планують впродовж 5 місяців. «І ми очікуємо, що вже у квітні 2017-го Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат знову запрацює», – додав Олександр Рудницький.

Нагадаємо, що єдиний в Україні виробник газетного паперу припинив роботу у жовтні 2014 року. Окрім газетного паперу, Жидачівський ЦПК займався також виробництвом картону, гофрокартону і паперової та картонної тари. На початку 2000-х тут працювали понад 3400 працівників, на момент зупинки виробництва у 2014 році – 800.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук