Працівники Жидачівського целюлозного комбінату вимагають від ЛОР відновити роботу підприємства

СуспільствоІрина Знась, 18 листопада 20140
Працівники Жидачівського целюлозного комбінату вимагають від ЛОР відновити роботу підприємства

Працівники ПАТ Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат 18 листопада вийшли на пікет під стінами Львівської обласної ради з вимогою до депутатів відновити роботу заводу та змінити керівництво підприємства. 

Пікетувальники повідомили кореспонденту ZAXID.NET, що їхній комбінат, який в змозі працювати самоокупно, без додаткових дотацій, намагаються штучно довести до банкрутства власники підприємства.

«Власники кажуть, що не бачать перспективи в комбінаті. Працівники вже чотири місяці не отримують зарплату, а три місяці комбінат стоїть. При цьому підприємство має повністю замкнутий цикл і може виробляти як товарну продукцію, так і сировинну», – розповів голова профспілкової організації підприємства Степан Шминець.

З його слів, працівники комбінату вимагають від влади звернути увагу на комбінат і відновити його роботу найближчим часом.

«Наш комбінат є самоокупним, ми користуємось вугіллям з волинського басейну тому не потребуємо дотацій, тому просимо обласну владу зайти на підприємство та відновити його роботу»,- повідомив Степан Шминець. 

Депутати облради прийняли рішення включити питання про звернення до президента про врегулювання роботи підприємства. Питання поставлено одним з останніх в порядку денному сьогоднішньої сесії облради. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук