На Львівщині запустили розвідувальну свердловину природного газу

ЕкономікаОрися Шиян, 30 липня 20158920
На Львівщині запустили розвідувальну свердловину природного газу

У середу, 29 липня, в селі Сихів Стрийського району на Львівщині відкрили пошукову свердловину для виявлення природного газу.

У випадку наявності газу свердловина №4-Північнозарічнянська може видобувати за добу майже 15 тис.  метрів кубічних блакитного палива на глибині до 1 300 м, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Розробники  родовища – компанія-інвестор ТОВ «Трубопласт» та  ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія». Інвестори  вклали у проект 17 млн грн.

«Цей проект – реальний вклад в енергетичну безпеку країни, – наголосив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. – Це нові інвестиції та нові робочі місця. Впевнений, що це не остання свердловина, адже Львівщина є безпечним і перспективним для інвестування регіоном України».

«Кооперування приватних інвестицій і державної політики дає імпульс позитивному розвитку Львівщини як газовидобувного регіону», – зазначив голова правління НАК «Надра України» Ярослав Климович.

Компанія інвестор ТОВ «Трубопласт» має спеціальний дозвіл на користування надрами Північнозарічнянської площі у Стрийському районі Львівщини. Компанія уже експлуатує дві свердловини родовища. Обсяг видобутку природнього газу становить 90 млн кубометрів. З кожною новою свердловиною цей показник може збільшуватися на 15-20 млн кубометрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук