На Львівщині завершилися «XI Ралі Галіція»

Головні Новини за 06 жовтняМарічка Думич, 6 жовтня 2014, 17:55 0

Миколаївський район на Львівщині прийняв IV етап чемпіонату України з ралі «XI Ралі Галіція». Цьогоріч на змагання приїхали лише 22 екіпажі. Це вдвічі менше, ніж торік. Не прибули спортсмени із Криму та сходу України.

Організатор ралі Сергій Єженков зазначив: «У нас цього року мав відбутися етап чемпіонату Європи. Оскільки минулого року оцінка міжнародних спостерігачів була висока, нам таке право надавалося. Але нинішня ситуація в Україні унеможливлює проведення етапу чемпіонату Європи».

Екстремали змагалися у трьох заїздах на дев’яти ділянках. У гонках вони не жаліли ні себе, ні автомобілів. Учасник ралі Павло Гонтовий розповів: «На третьому допі у нас виникла проблема: пробили колесо. Зрізало привід. І посередині ділянки ми пробили колесо. Дорога, звісно, робоча, дуже складна, зміна ґрунту: то сухо, то мокро».

Перше місце виборов екіпаж Петренко Володимир/Андрющенко Дмитро (м. Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer; друге місце посів екіпаж Хоміцький Юрій/Бондар Андрій (м. Київ) на автомобілі Subaru Impreza; третє місце виборов екіпаж Остапченко Іван (м. Київ) / Кузьмінов Юрій (м. Львів) на автомобілі Mitsubishi Lancer.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук