На Львівщині Жидачівський ЦПК та "Іскра" повністю виплатили зарплату

Економіка21 червня 20103244

Упродовж травня 2010 року на ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» (3171,1 тис. грн) та на ВАТ «Іскра» (287 тис. грн) повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати. Про це ZAXID.NET повідомили у Львівській ОДА з посиланням на Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури Львівської ОДА.

На сьогодні проблема з виплати заробітної плати є на 480 підприємствах Львівської області. Питома вага невиплаченої заробітної плати у фонді оплати праці складає близько 9% і становить 95,3 млн грн, зокрема 72,3 млн грн заборгованість економічно активних підприємств.

За словами заступника голови Львівської ОДА Ліляни Гримської, потрібно провести детальний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств-боржників. До КМУ подано проект розпорядження "Про заходи щодо заборгованості із заробітної плати", розроблений за результатами урядової наради, яка відбулась 8 червня під головуванням М.Азарова. Відповідно до цього документа, поставлено завдання зменшити заборгованість до 1 липня 2010 року на 30%.

Найбільшими підприємствами-боржниками на 1 червня 2010 року залишаються ВАТ "Дрогобицький долотний завод" (2228,1 тис. грн), ДП "Угерський спиртовий завод" (2113,5 тис. грн) та ДП "Львівський бронетанковий ремонтний завод" (2100,0 тис. грн).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук