На Львівщині зміниться порядок реєстрації сільськогосподарських земель

З наступного тижня у Львівській області запрацює принцип екстериторіальності щодо державної реєстрації земель сільськогосподарського призначення. Це дозволить у ручному режимі перерозподілити потоки людей, щоб зменшити черги.

Про це у середу, 11 червня, заявила голова Державної реєстраційної служби України Ганна Онищенко на прес-конференції у Львові.

Керівник відомства нагадала, що 28 травня був прийняти наказ Міністерства юстиції про заходи щодо державної реєстрації земельсільськогосподарського призначення – так званий наказ про екстериторіальність.

"Це означає, що керівник обласної реєстраційної служби, який знає специфіку своїх районів, може своїм наказом визначити, що документи щодо реєстрації права оренди земель сільськогосподарського призначення подаються не лише за місцем розташування земельної ділянки, а і в інший район", - пояснила Онищенко.

За її словами, це самостійно визначає керівник, тому що він знає, де є перевантаження, а де є більш вільний реєстратор: "І це все може відбуватися в межах області. Таким чином, ми сподіваємося дещо змінити всю чергу".

Відповідний наказ щодо Львівської області буде готовий до кінця цього тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук