На львівському ідеатоні перемогла платформа для оренди комунальних приміщень

ЕкономікаСофія Трощук, 30 січня 2019, 16:04 728 0

У Львові завершився третій за рахунком міський ідеатон. Протягом двох днів виступили десяток менторів, 11 команд. На львівському конкурсі студентські команди представили свої ідеї у чотирьох напрямках ‒ е-освіта, інфраструктура, електронне врядування, а також фінанси й інвестиції.

«Дуже цікаво, тому що тут зібралися люди, які імплементують якісь ідеї. В них багато ідей, в них горять очі, і вони хочуть щось зробити цікаве та корисне», ‒ каже ментор і учасник журі Валерій Даниленко.

Свої ідеї в стартапи перетворювали 11 команд. На створення проекту вони мали два дні. Упродовж цього часу їх супроводжували наставники ‒ маркетологи, юристи, розробники.

«Основною метою була мотивація. Справді команди були зацікавлені в участі в ідеатоні. Ми ставили умову, що це має бути від чотирьох до шести учасників. Також передбачалося, що один-два учасники мають бути саме девелоперами, тобто розробниками й розбиратися в ІТ», ‒ розповідає очільниця міського управління ІТ Марта Романяк.

Серед проектів ‒ соціальні, інформаційні, інфраструктурні і навіть музичні. Студенти аналізували проблеми, з якими стикаються в реальному житті. До прикладу, команда Механізми створила платформу для пошуку студентських стажувань.

«Інколи ми стикаємося з таким, що ми вчимося в університеті, але не завжди маємо можливість десь попрактикуватися, побачити, як насправді працює ця система», ‒ каже учасник команди Владислав.

А команда Lemberg State створили ресурс для відслідковування відвідувань школи. Система має ідентифікувати, коли школяр приходить до школи й виходить із неї. Усе задля безпеки дітей.

«Що ми використали для цього? Це є raspberry pi ‒ це одноплатний комп'ютер, це є ось такий датчик, це є написані програми, які дозволяють при передачі до того датчика ось так от зберігати запис про відвідування школи в базі даних. Потім передавати цю базу даних на сервер», ‒ пояснює учасник команди Юліан.

Переможцем ідеатону стала команда Team_d. За два дні ідеатону їм навіть вдалося створити сайт.

«Зустрічайте: Сity rental. Просту та прозору платформу для пошуку, короткострокової оренди та оплати комунальних приміщень для проведення різних заходів у Львові», ‒ представив проект учасник команди Team_d Теодор Сергійчук.

Платформа створена для взаємодії поміж містом, комунальними закладами й тими, хто шукає можливість провести свято, лекцію чи перегляд фільму за невеликі гроші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук