На львівському стрільбищі мисливці готувалися до відкриття полювального сезону

Головні новини Львова 23.07Марічка Кулачковська, 23 липня 2018, 15:29 754 0

На стрілецькому стенді на Кортумовій горі, що у Шевченківському районі Львова, завершився міні-матч серед аматорів. Окрім львівських «снайперів» зброю до рук взяли гості з Івано-Франківської та Закарпатської областей. Оскільки більшість учасників були мисливцями, то мали нагоду відточити вміння перед стартом полювального сезону.

Аматорів розділили на дві категорії: А – в якій учасники все ж мають певний досвід на змаганнях; і Б – де стрільці пробують свої сили на турнірі вперше. Головний суддя Віталій Грибовський зазначив: «Мисливці, які ходять на полювання роками, десятиліттями, приїжджають на стенд і розуміють, що багато чого вони не вміють у стрільбі. І якраз завдяки таким змаганням, тренуванням відбувається розвиток стендової стрільби».

Новоспечені спортсмени мали дві арени боротьби. Перша – стенд для компакт-спортингу. Ця дисципліна, хоч і не є олімпійською, та набуває дедалі більшої популярності. На майданчику є вісім метальних машинок, які імітують політ різних птахів чи біг звірів. Співорганізатор змагань Ростислав Грибовський пояснює: «Ми маємо можливість кожного разу робити для мисливців інший політ. Щоб вони не звикали, а тренувалися стріляти кожен раз з інших позицій по різних мішенях».

Серед учасників є й зовсім юні стрільці. Наприклад, 15-річний Юра Нечай, для якого турнір був дебютним. Хлопець розповідає: «Тут мішені такі цікаві. Наприклад, ніби справжній заєць втікає чи птах летить. Як у справжньому мисливстві».

Поруч – друга арена, де спортсмени трощили тарілки на класичному круглому стенді. Зброю і набої використовували ті самі, що й колеги на компакт-спортингу. Але поступово переходили по стрілецьких місцях, які розташовані півколом. Мішені вилітали із двох точок.

Призер турніру Юрій Карпович зазначив: «Відстріляв добре, але не ідеально. Та кожен результат є результатом, це досвід, який здобувається, насамперед, на змаганнях. Бо на тренуваннях у тебе завжди одна позиція, один стан внутрішнього спокою, збоку тренер або колеги по тренуваннях. А тут все по-іншому».

До кінця року організатори мають намір провести ще кілька таких стартів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук