На мистецькому аукціоні у Львові зберуть гроші для стоматологічних кабінетів на полігонах

Головні новини Львова 07.10Марічка Крижанівська, 7 жовтня 2015, 16:56 960 0

13 жовтня у Львові, у «Грушевський cinema jazz», волонтери влаштують благодійний аукціон «Мистецтво допомоги». Лотами стануть ящики з-під боєприпасів, які художники розписами перетворили на скрині.

За гроші від аукціону волонтери куплять матеріали для безкоштовних стоматологічних послуг, які надають воякам лікарі у межах проекту «Санація» на 10 полігонах України.

«Більшість вояків, які перебувають на полігонах, вперше бачать стоматолога. Страшна ситуація, жахлива. Нам хочеться надати високу кваліфіковану допомогу, а це, відповідно, потребує великих матеріальних затрат», – розповіла лікар-стоматолог, учасниця проекту «Санація» Ірина Пшик-Тітко.

Організатори аукціону запропонували відомим львівським художникам розфарбувати мілітарні ящики і перетворити їх на мистецько-ужиткові скрині. Це і елемент інтер'єру, і витвір мистецтва.

«Кожен художник, з тих, що брали участь в цьому проекті, мали мету, щоб з такої страшної речі зробити цю скриню, сховати його первісне мілітарне призначення і перетворити нга якусь теплу домашню ужиткову річ», – додав художник Роман Зілінко.

Стартова ціна – від 1000 гривень.

«Ми маємо 30 експонатів від 27 художників, дехто розмальовував по 2 скрині. Всі вони є абсолютно різні за розміром, стилем і змістом», – повідомила організатор аукціону Мар'яна Возниця.

Свої роботи подали відомі художники: Іванка та Олександр Войтовичі, Остап Лозинський, Олена Онуфрів, Леся Квик, Оксана Андрущенко, Лев Скоп та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук