На німецькій залізниці через страйк може на тиждень зупинитися рух потягів

СвітЛюбко Петренко, 4 травня 20152930
На німецькій залізниці через страйк може на тиждень зупинитися рух потягів

Німецькі залізничники мають намір провести тривалий страйк. Як повідомила радіостанція Deutsche Welle, профспілка німецьких машиністів GDL закликав припинити роботу з обслуговування вантажних і пасажирських перевезень на сім і шість днів відповідно.

Вантажне залізничне сполучення, згідно з планами профспілки має бути зупинено 4 травня о 15:00 за місцевим часом, пасажирське – 5 травня о 2:00. Страйк планується завершити 10 травня о 09:00.

Страйк має стати найдовшим з усіх проведених GDL раніше. Він призведе до відчутних порушень в русі потягів, про що попереджає концерн Deutsche Bahn. На думку керівництва DB, профспілка завдає шкоди не тільки безпосередньо концерну і пасажирам, а й німецькій економіці загалом, а також сформованій системі взаємодії працівників з працедавцями.

Після переговорів, які пройшли 29 квітня, DB запропонував профспілці поступове збільшення зарплати на 4,7 відсотка з липня, а також одноразові виплати у розмірі 1000 євро. Однак профспілка висуває й інші вимоги, які стосуються укладання нових трудових договорів не тільки з машиністами, але й з іншими співробітниками DB, зокрема, з провідниками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук