На одного львів’янина припадає $1,1 тис. іноземних інвестицій

Економіка20 квітня 20115930

За роки незалежності України на 1 січня 2011 року обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених в економіку міста, становить $837,1 млн, що становить дві третини від загальнообласного обсягу. Відтак на одного львів’янина припадає $1112 доларів, що у 2,2 раза більше від середньообласного значення цього показника.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, станом на початок року найбільш інвестованою є фінансова діяльність (більше половини загального обсягу інвестицій), а також операції з нерухомим майном, оренда, інжиніринг та надання послуг підприємцям (16,7%), торгівля (8,1%), виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (7,2%) діяльність пошти та зв’язку (5,4%).

«Під час економічної кризи обсяги прямих іноземних інвестицій скорочувались. У 2007-2008 роках в економіку міста залучено щороку більше $200 млн, у 2010 році – $95,5 млн прямих іноземних інвестицій, що, порівняно з попереднім роком, на 46,3% менше, - повідомили у департаменті економічної політики», – зазначають у міськраді.

Серед підприємств з найбільшими обсягами іноземних інвестицій, залучених підприємствами міста у 2010 році, є АТ «Кредобанк», АТ «Фольксбанк», АТ «Страхова компанія Граве Україна», ДЧП «Факро - Львів», АТ «Концерн Хлібпром», СП українсько-бельгійське «Рейкарц і партнери», АТ  «Концерн Галнафтогаз», ТзОВ «Аве Умвельт Україна», ТзОВ «СП українсько-канадське Росан» та інші.

Понад ¾ обсягу іноземного капіталу забезпечили партнери з чотирьох країн: Польщі – $302 млн, Австрії – $143 млн, Кіпру – $121 млн та США – $70 млн.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук