На одного мешканця Львівщини припадає $495 іноземних інвестицій

Економіка9 грудня 20103290

Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Львівщини з початку інвестування станом на 1 жовтня 2010 року становив $1,254 млрд, що у розрахунку на одного мешканця області становить $495,3 прямих іноземних інвестицій, – повідомив 9 грудня на засіданні Ради з питань залучення інвестицій при голові Львівської ОДА Геннадій Дмитренко.

"За січень-вересень у економіці області відбувся приріст сукупного обсягу іноземного капіталу на $68 млн. За 9 місяців 2010 року в підприємства та організації області надійшло $96 млн прямих іноземних інвестицій. В економіку області у січні-вересні 2010 року вкладення здійснили інвестори з 27 країн світу. З країн ЄС надійшло майже 91% від загального обсягу інвестицій, з країн СНД – 4%, з інших країн – 5%", – зазначив Геннадій Дмитренко.

Найбільше інвестицій надійшло з Польщі – майже $51 млн (63% від загального обсягу інвестицій), з Австрії – $25 млн (26%), зі Сполученого Королівства – $5,5 млн тощо.

"Найбільше спрямовано у фінансову діяльність – $65 млн, у підприємства торгівлі майже 10%, в операції з нерухомими майном – майже 4%, в промисловість $11 млн – це майже 12%. Загалом інвестиції залучено в 1 139 підприємств області", – сказав Дмитренко.

З його слів, не зважаючи на економічну кризу, Львівщина залишається одним з пріоритетних регіонів щодо залучення інвестицій. "За три останні роки область зберегла позитивну динаміку розвитку по всіх напрямках. Рівень надходження платежів до бюджетів усіх рівнів цього року порівняно з минулими зріс на 16%", – сказав він.

Окрім того, Г. Дмитренко наголосив, що важливим питанням для покращення інвестиційного клімату залишається спрощення дозвільних та погоджувальних процедур, а також скасування заборони на зміну цільового призначення землі і залучення вивільнених земель від військових містечок, земельних ділянок Міністерства оборони.

"Думаю, найближчим часом питання військових містечок буде вирішено в позитив тої територіальної громади, на землі якої знаходяться військові містечка", – додав він.

Як інформує прес-служба Львівської ОДА, обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Львівщини на 1 січня 2010 року становив $1,1 млрд США. Інвестиції було залучено у 1282 підприємства області. Лідерами в інвестуванні підприємств Львівщини були партнери з Польщі – $290,7 млн, Кіпру – $121,9 млн, Сполученого Королівства – $119 млн, Австрії – $99,6 млн, Німеччини – $84,4 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук