На освіті, медицині та культурі на Львівщині економити не будуть, - Цимбалюк

Економіка11 січня 20113730

Скорочення обсягів видатків на потреби галузей освіти, охорони здоров’я, культури у бюджеті Львівщини цього року не відбулося. Про це 11 січня під час брифінгу заявив голова львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк.

М.Цимбалюк сказав: «Факт, що бюджет області прийнятий, це – позитив. Головне, що не відбулося скорочення обсягів фінансування медицини, освіти, культури. Менше коштів призначено лише на утримання управлінського апарату. Усі інші статті - захищені, і затверджені видатки дадуть можливість нормально працювати».

У той же час голова Львівської облдержадміністрації повідомив, що область розраховує на співфінансування частини регіональних програм з державного бюджету. «Ми сподіваємося на формування обласних програм та співфінансування їх з державного бюджету. Існує система співфінансування: якщо кошти виділяються з державного бюджету на регіональну програму, то ми повинні виділяти на неї до 10%. – прокоментував Цимбалюк - Учора на оперативній нараді усі керівники управлінь, відомств, у першу чергу агропромислового комплексу, промислової політики, енергозбереження отримали доручення їхати в Київ і в Кабінеті міністрів попрацювати щодо того, на які напрямки будуть виділятися кошти».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук