На передвеликодньому ярмарку у Тернополі вторгували понад 3 млн грн

Економіка18 квітня 20115680

У суботу 16 квітня на передвеликодньому ярмарку у Тернополі продано сільськогосподарської продукції на 3,4 млн грн. Такі дані оприлюднили в головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тернопільської ОДА, на ярмарку покупцям було запропоновано: цукор – 56,2 тт, гречку – 7,6 тт, ячмінну крупу – 9,3 тт, пшеничну – 9,2 тт, кукурудзяну – 4,4 тт, горохову – 5,4 тт, перлову – 2,7 тт, борошна вищого ґатунку – 55,3 тонн.

Торгували й овочами: картоплею – 10,5 тт, капустою – 0,9 тт, морквою – 2,6 тт, столовим буряком – 1,8 тт, цибулею – 1,8 тт.

М’яса яловичого привезено 8,8 тт, свинини – 37 тт, сала – 1,5 тт, риби – 7 тт.

Пропонували покупцям також мед – для реалізації виробники привезли 1 тонну.

Відвідавши ярмарок, голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян висловив побажання щодо створення соціальних магазинів у кожному районі області та у місті Тернополі.

«Ми провели дані ярмарки перед Великоднем, щоб люди мали змогу придбати необхідні продукти за цінами від виробників, - зазначив Валентин Хоптян. – А на майбутнє, такі соціальні магазини, де б товари першої необхідності вартували значно менше ринкових цін, ми плануємо відкрити у кожному районі області та у місті Тернополі. Це дасть можливість людям отримувати якісну продукцію від виробника за значно нижчими цінами, а ніж ми маємо сьогодні на ринку».

Раніше Валентин Хоптян зазначав, що у Тернополі побудують 17 магазинів, де реалізовуватимуть продукцію місцеві виробники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук