На переоснащення станції «Укртрансгазу» у Дашаві фірма «прокладка» отримає ₴80 млн

ЕкономікаРоман Ганкевич, 23 вересня 20162870
Українська газотранспортна система

Філія «УМГ "Львівтрансгаз"» ПАТ «Укртрансгаз» 15 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ ЗМК-1 технічне переоснащення системи електропостачання дотискувальної компресорної станції «Дашава» за 80 млн гривень. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть «Наші гроші».

Мають замінити розподільчий пристрій, 2 комплектні трансформаторні підстанції, 9 розподільчих пунктів, 3 шафи постійного струму, 2 установки компенсації реактивної потужності, а також кабельні лінії.

За протоколом розкриття, дорожчими конкурентами були ТОВ «Енергоконсалт» і ТОВ «Волинська електротехнічна компанія». Однак заявку останньої фірми з невідомої причини не оцінювали, хоча вона й не була відхилена. Київська фірма ЗМК-1 зі статутним капіталом 1 тисяча гривень вперше виграла тендер. Її засновником є кіпрська компанія «Пекуліарі Лімітед» Сергія Бабаяна. На цей же офшор нині записане ТОВ «А.С.П. Лтд». Керує фірмою-переможцем Євген Руденко.

У 2011-2014 роках компанія зі схожою назвою - ТОВ «Запорізька механізована колона №1» виграла в системі «Укртрансгазу» тендери на електромонтажні роботи на 42,35 млн гривень. Цю фірму заснував Олександр Косяк, але в 2013 році її перереєстрували на директора - Юрія Половинка.

Власниками київського «Енергоконсалту» є Олександр і Тетяна Максимець. В одній квартирі з фірмою по вул. Верховинна , 7 зареєстровано ще п’ять підприємств.

Конкурент почав вигравати торги у 2010 році, і відтоді отримав підрядів на 340,97 млн гривень, майже всі - у ПАТ «Харківська ТЕЦ-5».

Зокрема у травні ТЕЦ замовила йому будівництво випарної установки за 72,15 млн гривень.

Луцька «Волинська електротехнічна компанія» належить Вячеславу Скалюку. В 2015 році він ішов у Волинську облраду від партії «Європейська партія України» Миколи Катеринчука.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук