На посаду голови ДФС претендують вже 66 кандидатів

Охочі очолити Державну фіскальну службу можуть подавати свої документи до 20 квітня

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 14 квітня 201513630

На конкурс з відбору кандидатури голови Державної фіскальної служби (ДФС) подали документи 66 претендентів, повідомило Міністерство фінансів.

Серед кандидатів – виконувач обов'язків голови ДФС Максим Мокляк і керівник інформаційно-комунікаційного департаменту фіскальної служби Віктор Косарчук, заступник міністра фінансів Денис Фудашкін, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Роман Насиров і члени цього комітету Оксана Продан і Ніна Южаніна, депутат Верховної Ради Валерій Пацкан (всі четверо депутатів – від «Блоку Петра Порошенка») та екс-депутат Верховної Ради Микола Катеринчук.

Як нагадує «Інтерфакс-Україна», На першому етапі конкурсу кандидати будуть аналізуватися на предмет відповідності вимогам українського законодавства: наявність громадянства України або прохання про його надання, наявність повної вищої економічної або юридичної освіти рівня магістра або спеціаліста, наявність стажу роботи на керівних посадах не менше п'яти років та інших вимог законодавства про держслужбу. Список кандидатів, які пройшли перший етап конкурсу, буде опублікований 20 квітня.

На другому етапі конкурсна комісія буде аналізувати наявність у кандидатів: попереднього успішного досвіду проведення масштабних змін або реформ, навичок стратегічного та аналітичного мислення, вміння пропонувати та впроваджувати нові ідеї та реформаторські рішення, багажу знань, умінь і навичок для виконання посадових обов'язків. Конкурсна комісія також перевірить рівень мотивації кандидатів, громадянську позицію та особисті якості – чесність, прозорість і патріотизм.

Всі кандидати, які пройшли другий етап конкурсу, візьмуть участь у публічному заслуховуванні 23 квітня, за результатами якого міністр фінансів подасть прем'єр-міністрові пропозиції щодо кандидатури голови ДФС.

Як повідомляв ZAXID.NET, 24 лютого 2015 року уряд почав розслідування діяльності вищого керівництва ДФС, а 23 березня її керівник Ігор Білоус подав у відставку.

24 березня уряд призначив тимчасовим виконувачем обов’язків голови ДФС Максима Мокляка.

30 березня Міністерство фінансів оголосило конкурс на посаду голови ДФС. Прийом документів тривав до 2 квітня, а 6 квітня комісія мала провести розгляд кандидатур. Втім, згодом Міністерство фінансів продовжило прийом документів від охочих очолити відомство до 20 квітня.

Державну фіскальну службу уряд утворив 8 липня 2014 року на базі ліквідованого Міністерства доходів і зборів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук