На посаду голови «Укрнафти» претендує шестеро кандидатів

Під час першого етапу конкурсу на заміщення посади голови правління ПАТ «Укрнафта» зареєстровано 68 повних пакетів документів від претендентів з України, Великобританії, США, Румунії, Єгипту, Марокко, Норвегії і Данії, повідомили у прес-службі НАК «Нафтогаз України».

3 липня відбулося перше засідання конкурсної комісії, до складу якої входять члени наглядової ради «Укрнафти», представники міністерств, державні та недержавні незалежні експерти. У ході засідання члени комісії розглянули пакети документів і вибрали шістьох претендентів для участі у другому етапі конкурсу.

У «Нафтогазі» пояснили, що основним критерієм відбору було відповідність затвердженому профілю посади (досвід роботи, освіта, необхідні компетенції і т. д.).

«7 і 8 липня відбудуться засідання фінального етапу конкурсного відбору, під час якого кандидати будуть особисто представляти своє бачення реформування «Укрнафти» та підвищення ефективності роботи підприємства», - повідомили в компанії.

За результатами фінального етапу конкурсною комісією буде обраний переможець. Обрана кандидатура буде подана на погодження до Комітету з призначенням керівників особливо важливих для економіки підприємств (номінаційного Комітету КМУ).

У разі затвердження переможця комітетом його кандидатура буде представлена ​​на розгляд і затвердження акціонерів на зборах, призначених на 22 липня 2015

Нагадаємо, 18 червня був оголошений конкурс на посаду глави «Укрнафти».

Додамо, що 19 березня Верховна Рада знизила в 2015 році поріг кворуму для всіх акціонерних товариств до 50%+1. Ці зміни позбавляють бізнесмена Ігоря Коломойського контролю над компанією «Укрнафта».

Як відомо, державна частка акцій «Укрнафти» складає 50+1%. Однак структури групи «Приват» Ігоря Коломойського, контролюючі 42% компанії, блокували проведення зборів акціонерів і рішення, які ініціює державу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук