Головним освітянином Львівщини хочуть стати двоє претендентів

На посаду директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА претендує професор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Гжицького Іван Парубчак та авторка монографій на екологічну тематику Тетяна Крижовець. Про це свідчать декларації кандидатів на посаду, оприлюднені на сайті НАЗК.

43-річний Іван Парубчак працює завідувачем кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Гжицького. Тако ж членом двох спеціалізованих Вчених рад із захисту дисертацій на присвоєння вчених ступенів.

Згодом на сайті НАЗК з’явилася декларація ще одної претендентки на посаду директора департаменту – мешканки Винників Тетяни Крижовець.

Відповідно до декларації, вона є авторкою монографії «Аналіз змін характеристик впливу оптимізації протипаводкових заходів р.Тиса на основі дослідження та стохастичного моделювання процесів формування стоку» та літературного твору наукового характеру «Удосконалення розрахунку визначення зон затоплень сільськогосподарських земель басейну р.Боржави».

Зазначимо департаментом освіти і науки ЛОДА донедавна керувала Любомира Мандзій, яка у вересні 2019 року на два дні очолила управління Державної служби якості освіти у Львівській області, а після цього перейшла на посаду заступника міністра освіти України.

На початку жовтня ЛОДА оголосила конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки. Кінцевий термін подачі заявок – 18 жовтня. Сам конкурс має відбутися 23 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук