На Прикарпатті проходить виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу

Економіка10 червня 20102150

«Підняти рівень промислового розвитку Івано-Франківщини можливо лише через залучення інвестицій. Тому обласна влада приділяє особливу увагу до всіх інвестиційних проектів краю». Про це повідомив перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Плавюк на зустрічі з представниками Міжнародного Трейд-клубу. За його інформацією, на Прикарпатті 80 земельних ділянок загальною площею 500 га вже виділені під інвестиційні проекти.

Також Плавюк зауважив, що на Прикарпатті вже працює два підприємства з азербайджанським капіталом та одне – з узбекистанським, повідомив власкор ZAXID.NET .

Водночас Плавюк запросив членів Трейд-клубу оглянути інвестиційні проекти в області та наукові доробки фахівців Національного інституту нафти і газу. Також, в програмі перебування дипломатів – знайомство зі СП «Тикаферлюкс», яке відоме у світі своїми хутровими виробами. Україно-нідерландське підприємство працює у Тисмениці.

Свій перший день виїзного засідання члени Трейд-клубу завершать переглядом ювілейного концерту вокального ансамблю «Гуцулочка». Завтра у дипломатів Трейд-клубу заплановано відвідати Коломию.

Виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу розпочалось сьогодні і триватиме 2 дні. З метою ознайомлення з інвестиційним потенціалом Прикарпаття, в області перебувають представники з 15 країн світу, в тому числі з Німеччини, Японії, Китаю та Нідерландів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук