На Прикарпатті створять Дністровський інженерно-екологічний полігон

Економіка14 червня 20116280

В Івано-Франківській області планують створити Дністровський інженерно-екологічний полігон для розробки протипаводкових заходів та підвищення екологічної безпеки на території області.

Розробником проекту зі створення полігону виступив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, інформують УНН.

Дністровський інженерно-екологічний навчально-науково-виробничий протипаводковий полігон – це модельна територія долини Дністра в межах Галицького і Тисменицького районів з центром у селі Маріямпіль Галицького району. Тут будуть відпрацьовувати заходи із захисту території від впливу катастрофічних паводків, проводити наукові дослідження та впроваджувати їх результати у практику гідромеліоративного будівництва.

На полігоні проводитимуть навчальні і виробничі практики студенти-екологи, геодезисти, геологи, геофізики тощо.

Івано-Франківська облрада вирішила подати цей проект на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Учасниками конкурсу є органи місцевого самоврядування, які в установленому порядку зареєстрували проект або програму розвитку адміністративно-територіальної одиниці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук