На проведення гемодіалізу з обласного бюджету дадуть майже ₴38 млн

ЕкономікаО.Г., 19 січня 20151690
На проведення гемодіалізу з обласного бюджету дадуть майже ₴38 млн
фото ZAXID.NET

У проекті бюджету Львівської області на 2015 рік передбачено ₴37,6 млн на проведення гемодіалізу.  

Про це сьогодні, 19 січня, повідомив керівник Департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків під час публічного представлення проекту обласного бюджету на 2015 рік.

Також у проекті обласного бюджету на 2015 рік передбачене фінансування програми «Дороги Львівщини» - ₴100 млн, на програми в галузі охорони здоров’я – ₴39 млн, соціального захисту – ₴17 млн, у сфері інформаційного простору та громадянського суспільства – ₴7 млн.

«Серед соціальних програм є одноразова адресна допомога за поданням депутатів - ₴10 млн, одноразова адресна допомога сім’ям, родичам, де рідні загинули під час проведення АТО – ₴1,5 млн. Також чималий ресурс заклали в резервному фонді обласного бюджету - близько ₴20 млн. На адресну грошову допомогу ветеранам УПА передбачено ₴1 млн, на адресну грошову допомогу найбільш незахищеним категоріям громадян, реабілітованим - ₴2,55 млн, на пільгове обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - ₴1,6млн, на соціальний захист багатодітних – ₴1,15 млн. Ми вперше передбачили на обласну програму з проведення гемодіалізу ₴37,6 млн», - розповів Олег Демків. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук