На рахунках в українських банках заблоковано $1,5 млрд екс-чиновників

В Україні знайдено і заблоковані майже $1,5 млрд, які належали колишнім посадовим особам. Про це 27 квітня на щорічній конференції щодо повернення вкрадених активів перший заступник голови Держфінмоніторингу Андрій Ковальчук, інформує Liga.net.

«Держфінмоніторингом знайдені і заблоковані кошти на загальну суму $1 млрд 490 млн, або за нинішнім курсом це майже 32 млрд грн. ..Більшість з цієї суми знаходяться в українських банках, в українській фінансовій системі», - сказав він.

Ковальчук зазначив, що це високоліквідні активи, у тому числі і гроші.

За словами чиновника, більше 90% всієї інформації надходить до Держфінмоніторингу з банківської системи. Протягом 2014 року - першої декади 2015-го Держфінмоніторинг підготував і направив до правоохоронних органів 309 узагальнених матеріалів, які стосуються колишніх вищих посадових осіб.

Заступник генерального прокурора з питань слідства Юрій Столярчук додав, що спільними зусиллями вдалося накласти арешт на грошові кошти в розмірі 201 млн 700 тис. грн., на цінні папери на 1 млрд 800 млн грн.; на $54 млн і цінні папери на $1 млрд 380 млн, а також кошти в сумі 1 млн 700 тис. в євро і франках.

Як інформував ZAXID.NET, Генеральна прокуратура України не знайшла активів колишнього президента України Віктора Януковича за кордоном - він практично не зберігав заощадження на банківських рахунках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук