На регіональний розвиток Рівненщина просить 945 млн грн

Економіка9 грудня 20101700

Рівненщина впродовж наступних трьох років може залучити на розбудову та модернізацію транспортної інфраструктури, будівництво об’єктів соціальної та гуманітарної сфер понад 945 мільйонів гривень, причому майже 431 мільйон – з державного бюджету.

Цю можливість передбачає Угода щодо регіонального розвитку Рівненської області між Кабінетом Міністрів України та Рівненською обласною радою, схвалена депутатами на сьогоднішній сесії. У разі її підписання вже наступного року область на будівництво доріг та соціальних об’єктів отримає понад 154 мільйони гривень.

Як повідомили ZAXID.NET у відділі аналітично-інформаційної роботи та контролю Рівненської обласної ради, реалізація угоди буде здійснюватися на умовах співфінансування. Передбачається, що, крім ресурсів, залучених з держбюджету, понад 160,5 млн грн буде виділено місцевими бюджетами, ще майже 354 мільйони гривень планується залучити з інших джерел. Обсяг фінансування спільних заходів визначатиметься щороку в державному та місцевих бюджетах, виходячи з їх реальних можливостей.

Перелік об’єктів, які споруджуватимуться згідно з підписаною Угодою, сесія доручила доопрацювати голові Рівненської обласної ради Юрію Кічатому в робочому порядку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук