На ремонт центру Львова цьогоріч виділили вдвічі менше, ніж торік

Економіка15 квітня 20115822

Цьогоріч відділ комунального господарства Галицької районної адміністрації міста Львова отримав на ремонти – 3,35 млн грн, тобто вдвічі менше коштів, аніж минулого року (7,75 млн). Про це повідомив начальник відділу комунального господарства Галицької РА Роман Белень.

«На цей рік маємо трішечки менше фінансування, ніж минулого року. Минулого року з усіх фондів ми мали 7,75 млн грн, цього року маємо 3,35 млн грн – тобто десь наполовину менше. Можливо, це пов’язано із тим, що цього року на себе взяло більше функцій по ремонту доріг місто і менше залишилося районам», - розповів Роман Белень.

На даний момент, за його словами, тривають ремонти на трьох вулицях – вул. Скельній, вул. Стрийській до монументу Слави, і вул. Грушевського. Останній ремонт буде завершено уже завтра.  

Щодо вул. Скельної, то Белень розповів, що там змінюють покриття з асфальтного на бруківку, оскільки через інтенсивний рух на цій вулиці виникали проблеми з асфальтним покриттям. «На щастя, маємо достатньо мозаїки, щоб центральну частину міста звільнити від асфальту і відновити в тому покритті, в якому вона була. Ми маємо близько 5 тис. кв. м. мозаїки і до 3 тис. кв. м. грубоколу. Мозаїка в нас з вул. Стрийської – коли там робили ремонт, то всю мозаїку ми забрали до себе на склад», - зазначив Белень.

Роман Белень також повідомив, що ремонт на вул. Скельній буде завершено у понеділок, 18 квітня. Його загальна вартість становитиме 85 тис. грн.

Також, за його словами, цього року будуть проводитися роботи з закільцювання руху від вул. Винниченка біля Львівської ОДА через вул. Насипну, вул. Чорноморську, пл. Старий Ринок, вул. Пильникарську, вул. Мулярську до пр-ту. Чорновола. Відтак на вказаних вулицях також будуть проводитися ремонти; в результаті планується розвантажити потік транспорту в бік пр-ту. Чорновола.

Окрім того, Роман Белень розповів, що близько 700 тис. грн буде виділено на ремонт тротуарів, який здійснюватиметься за допомогою так званих «толок». Таким чином будуть проводитися ремонти на 12 вулицях – зокрема, на вул. Грабовського і вул. Сечинова.

300 тис. грн виділено на ямкові ремонти, однак для їх проведення потрібно буде зачекати сприятливих  погодних умов.

Також Галицька районна адміністрація планує провести ремонти на вул. Шевській та пл. Яворського з залученням коштів підприємців – близько 500 тис. грн. Підприємці, за словами Беленя, зацікавлені у тому, щоб привести їх до нормального стану, і вже дали згоду на свою участь.

Як інформував ZAXID.NET , 5 квітня львівський міський голова Андрій Садовий повідомив, що на ремонт доріг до Євро-2012 Львів потребує 1,3 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Lv 15 квітня 2011, 22:01

  В Запоріжжі встановили пам'ятник Сталіну, але нікому з Галичан навіть у думку не прийшло називати мешканців того міста рагулями. А Бандера -- лише борець за незалежність, а не організатор мільйонних розстрілів і голодоморів. Порівнювати нема що. Тілько справжній рагуль може так називати мешканців цілого реґіону.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Бамбарбія кергуду 15 квітня 2011, 14:28

  Цікаво? А на добудову пам'ятника головорізу Бандері галичанські рогулі наскільки збільшили фінансування?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук