На Рівненщині фермерів на конкурсній основі кредитуватимуть під 2% річних

Економіка14 квітня 20115160

Влада Рівненщини стимулюватиме розвиток фермерських господарств вигідними кредитами. Для цього одне господарство кредитуватимуть у сумі до 50 тис. грн під 2% річних терміном на п’ять років.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Рівненської ОДА, оформлення кредитів на конкурсних умовах буде здійснювати Рівненський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Реалізація програми стимулюватиме розвиток тваринництва, овочівництва, використання добрив і засобів захисту рослин, дасть можливість запровадити нові технології.

Водночас, для вирощування племінної великої рогатої худоби, підвищення її продуктивності потрібно об'єднуватися в корпорації фермерів, переконаний голова постійної комісії з питань аграрної політики Ігор Брошук. Це дасть можливість налагодити тісні зв'язки із зарубіжними партнерами, розвивати власну генетику.

Сьогодні у Рівненській області працюють понад 600 фермерських господарств. Лише за останні 2 місяці створено 6 нових господарств. Середній розмір поля, що обробляється фермерами, становить 110 га. Проте є господарства, що мають як 2 га, так і до 1000 га. Загалом майже 70 тис. га перебувають під фермерськими господарствами області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук