На Рівненщині вирощуватимуть кролів рекс

Економіка29 квітня 201110370

В Острозькому районі Рівненщини вирощуватимуть нову породу кролів – рекс, завезену з Австрії. Шкури цих кролів за ціною та якістю прирівнюють до шкур шиншил. Один такий комплекс здатний протягом року виробити від 50 тонн дієтичного м’яса і понад 30 тисяч шкур.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради.

У своїх пропозиціях інвестор озвучив намір створити на Рівненщині до десятка ферм-комплексів на території районів з добре розвиненою кормовою базою. Інвестор зацікавлений використовувати місцеву сировину, трудові ресурси, будівлі, ферми чи інші приміщення.

За словами представника інвестиційної компанії Володимира Карабанова, кожна ферма-комплекс включатиме в себе племінне господарство на 500 чи більше кролесамок, комбікормовий цех, сертифіковану бійню, вакуумну упаковку, холодильно-морозильні камери, цех з вичинки та фарбування хутра, а також швейно-скорняжний цех з пошиття готових виробів з хутра.

Один такий комплекс здатний протягом року виробити від 50 тонн дієтичного м’яса і понад 30 тисяч шкур.

Як варіант, інвестор готовий запропонувати селянам, які мають відповідні приміщення, створити у своїх господарствах міні-ферми, уклавши при цьому договори про закупівлю вирощеної продукції.

Економічний ефект від такого проекту, на переконання інвестора, полягає в тому, що не вкладаючи кошти в капітальне будівництво, протягом 6-8 місяців регіон отримає сотні тонн м’яса та іншої сільгосппродукції, а в районах будуть створені  нові робочі місця.

Компанія-інвестор також готова прийняти пайову участь у створенні спільного ТОВ на умовах 50% загальної вартості проекту.

Першу експериментальну ферму розташують на території Острозького району. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук