На Самбірщині ввели в експлуатацію новий елеваторний комплекс

ЕкономікаОрися Шиян, 13 квітня 20185900
На Самбірщині ввели в експлуатацію новий елеваторний комплекс
фото ЛОДА
Підприємство постачає зерно на експорт

На Самбірщині запустили новий елеваторний комплекс. Сьогодні, 13 квітня, його офіційно ввели в експлуатацію у селі Новосілки-Гостинні. Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Елеваторний комплекс належитьТзОВ «Агро ЛВ Лімітед», що функціонує на Львівщині з 2006 року. У 2017 році в с.Новосілки-Гостинні збудували дві силосні ємкості на 6 тис. тонн для зберігання зерна.

«Цей елеватор це наша нещодавна інвестиція. Він здатен зберігати до 12 тисяч тонн зерна. Встановлення такого елеватора дозволить збільшити ефективність нашого виробничого блоку. Зерно проходить кілька етапів: при потребі відбувається очистка, після цього зерно сушать та розприділяють для зберігання. Наявність такого елеватора дозволяє забезпечити високу якість зерна. Зміна культур дозволяє землі відновитись та зберегти свої властивості», ‒ наголосив директор підприємства «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко.

Більшість зерна підприємство постачає на експорт, але й на внутрішній ринок теж. Окрім зерна, вирощує ячмінь, пшеницю, ріпак та сою. Також «Агро ЛВ Лімітед» є одним з найбільших виробників картоплі в Україні. На полях компанія залучає новітні енергозберігаючі, безпечні для довкілля технології обробітку ґрунту, живлення і захисту рослин. На підприємстві використовуються новітні програмні технології із супутниковим зв’язком та GPS системами.

Підприємство «Агро ЛВ Лімітед» входить в групу компаній «CONTINENTAL FARMERS GROUP», в розвиток якої впродовж своєї діяльності в Україні було інвестовано 1,1 млрд. грн.

Компанія оснащена сучасними сільськогосподарськими машинами, має картоплесховище потужністю 38 тис. тонн з автоматизованим контролем мікроклімату, сучасний машино-ремонтний комплекс та три зерно-елеваторні комплекси потужністю 40 тис т. На ньому працює близько 600 робітників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук