На Сихові у Львові облаштують другу міську медіатеку

Після ремонту у приміщеннях на просп. Червоної Калини, 58 відбуватимуться танці, кіноперегляди, театральні проекти

На Сихові у Львові облаштують другу міську медіатеку
фото Читомо
Першу медіатеку у Львові відкрили у 2014 р. на вул. Мулярській, 2а

У Львові з’явиться ще одна, вже друга у місті медіатека. Для цього Централізована бібліотечна система для дорослих міста Львова проводить ремонт у приміщенні на проспекті Червоної Калини, 58.

За радянських часів тут був кінотеатр імені Чкалова, потім – розважально-танцювальний клуб. Тепер це приміщення слугуватиме для місцевих мешканців медіатекою.

Як розповіла ZAXID.NET заступниця директора міської бібліотеки ім. Лесі Українки Наталія Білута, ця локація має історичні та культурні корені. Нова медіатека матиме мистецький ухил: крім філії центральної бібліотеки тут відбуватимуться танці, кіноперегляди, театральні проекти.

Після того, як волонтери провели толоку і вивільнили приміщення від непотребу, тут триває ремонт. Наразі точної дати відкриття медіатеки на Сихові поки що немає.

У вівторок, 12 липня, комісія з питань комунальної власності Львівської міськради погодила надання на 3 роки в оренду Централізованій бібліотечній системі для дорослих міста Львова приміщення на просп. Червоної Калини, 58.

Нагадаємо, Перша Львівська медіатека відкрилась у жовтні 2014 року на вул. Мулярській, 2а. У міськраді мають намір поступово перетворити усі бібліотеки Львова на медіатеки.

Медіатека – це громадський центр, у якому є можливість перегляди відеоматеріали, користуватися інтернетом, читати різного типу навчальні посібники, проводити лекції, кінопокази.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук