На сміттєпереробний завод у Львові $70 млн очікують від канадських інвесторів

Економіка9 червня 201110401

Сьогодні проект сміттєпереробного заводу у Львові на стадії «Р» - є ескізні креслення, є посадка заводу на земельну ділянку, тобто є карта місцевості, на якій вже розташований проект заводу. Його готує одна з найпотужніших в Канаді проектно-інженерних компаній . Про це повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міськради Сергій Кіраль .

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, Сергій Кіраль додав: «Ми плануємо отримати інвестиції від приватних інвесторів з Канади у розмірі близько 70 млн. канадських доларів. Решту коштів плануємо залучити від міжнародних фінансових організації під гарантії партнерів з Канади».

«Ми мали зустрічі з представниками муніципалітету Монреалю, де нас переконали, що наша компанія-партнер є дуже серйозною групою компаній, що має хороший імідж серед муніципалітету та фінансових установ країни. Ми побачили підприємства, сміттєзбиральну техніку, полігон, а також ознайомились з проектом львівського сміттєпереробного заводу, який готує одна з найпотужніших в Канаді проектно-інженерних компаній. Вона в майбутньому стане генеральним проектантом та виконавцем робіт з проекту. Сьогодні проект на стадії «Р» - є ескізні креслення, є посадка заводу на земельну ділянку, тобто є карта місцевості, на якій вже розташований проект заводу», - повідомив Сергій Кіраль. 

На наступних зустрічах представників міста та канадських партнерів, які заплановано провести в липні, обговорюватимуть фінансові питання.              

Нагадаємо, проект передбачає комплексну переробку сміття. З органічної частини сміття планується отримувати компост, з неорганічної – синтетичний дизель. Загальна вартість проекту – майже 350 млн. доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук