На Старосамбірщині збудують ще одну вітроелектростанцію

ЄБРР виділить на проект €23 млн

ЕкономікаОрися Шиян, 3 листопада 20160
На Старосамбірщині збудують ще одну вітроелектростанцію
фото ЄБРР

У Старосамбірському районі Львівської області планують звести ще одну вітроелектростанцію потужністю майже 21 мегават (6 вітрових турбін). Електростанція «Старий Самбір-2» стане вже другою, збудованою у цьому регіоні. Вартість інвестицій, які планують залучити до проекту, становить 34 мільйони євро.

Сьогодні, 3 листопада, під час Міжнародного економічного форуму у Львові ТзОВ «Карпатський вітер», ЄБРР та Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) підписали кредитний договір, інформує департамент економічної політики Львівської ОДА.

«Власне, ці міжнародні інституції (ЄБРР та НЕФКО) стануть фінансовими донорами в межах цього проекту», ― пояснив директор департаменту Роман Филипів.

Вітрова електростанція матиме потужність 20,7 мВ, там буде працювати шість вітряних турбін.

На сайті ЄБРР уточнили, що фінансування, яке надає Банк у загальній сумі 23,1 млн євро, складається з 8,6 млн євро від ЄБРР, 4 млн євро ― від Фонду чистих технологій (CTF), кредит у 5,5 млн євро від Інвестиційного фонду для країн, що розвиваються (IFU) і кредит в 5 млн євро від Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO).

Директор ЄБРР в Україні Шевки Акунер зазначив: «Це дуже важливий проект для регіону і для країни. Він показує, наскільки великий потенціал відновлюваних джерел енергії в Україні. Вона також прокладає шлях для аналогічних приватних інвестицій по всій країні».

За словами Романа Филипіва, окрім цієї вітрової станції, у перспективі такі об’єкти планують зводити і на території інших районів Львівщини. Зараз в області активно шукають відповідні земельні ділянки.

Нагадаємо, першу вітроелектростанцію у Старому Самборі потужністю 6,6 МВт відкрили у лютому 2015 року. Ще одну планують збудувати на Дрогобиччині у 2017 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук