На території занедбаного заводу у Львові планують звести 20-поверховий офісний центр

Біля ЛАЗу збудують комплекс офісно-житлових будівель

На території занедбаних виробничо-складських територій заводу ВАТ «Львівський завод гідромеханічних передач» на вул. Стрийській запроектовано будівництво двох житлових комплексів з 10 і 16-поверховими будинками, а також комерційно-офісний центр, найвища будівля якого становитиме 20 поверхів.

Як розповіла ZAXID.NET співавторка детального плану території (ДПТ) у районі вул. Стрийській, архітекторка ДП ДІПМ «Містопроект» Лілія Людкевич, йдеться про будівництво нових житлових комплексів. Наразі не відомо, хто планує зводити 16-поверхові будинки на вул. Стрийській, у яких зможуть проживати 1,7 тис. мешканців.

Жовтим кольором позначені майбутні ЖК, рожевим кольором комерційно-офісний центр, а вздовж вул.Стрийської позначене виробниче приміщення

Щодо комерційно-офісного центру, то, за словами архітекторки, основна частина будівлі матиме п’ять поверхів і, як акцент, частина будівлі буде 20-поверховою. Наразі архітектори ще не розраховували, якою буде корисна площа комерційно-офісного центру, а також не визначили, що саме буде розташоване у цій будівлі. Окрім офісів, у цьому центрі передбачено також облаштувати торгові площі.

Вид на будинки з вул. Стрийської

«Яким буде наповнення вирішуватиме власник ділянки, коли закладатиме конфігурацію будівлі. Ми зараз не можемо уточнити, що там конкретно буде, ми закладаємо комерційно-офісний об’єкт з можливістю різного функціонального призначення будівлі», – сказала Лілія Людкевич.

За словами Лілії Людкевич, новий ДПТ частково вносить зміни у попередню документацію, що передбачає будівництво дитячого садка на суміжній ділянці. Він передбачає розширення запроектованого дошкільного закладу, щоб він міг обслуговувати мешканців новозбудованих житлових комплексів.

Детальний план майбутньої забудови (клікніть для збільшення)

Детальним планом території також передбачена реконструкція не діючого 2-3-поверхового виробничого корпусу вздовж вул. Стрийської. Там можуть облаштувати магазини, офіси, кафе та ін.

У понеділок, 23 жовтня, у великій сесійній залі Львівської міськради о 18:00 відбудеться громадське слухання щодо детального плану території у районі вул. Стрийської, що передбачає будівництво нових ЖК та комерційно-офісного центру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук