На тернопільський аеропорт передбачено майже 29 млн грн

Економіка18 червня 20102901

Фахівці головного управління розвитку інфраструктури Тернопільської обласної державної адміністрації розробили проект обласної програми розвитку аеропорту "Тернопіль" на 2010-2011 роки, який буде передано на розгляд обласної ради.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тернопільської ОДА, передбачене забезпечення стабільності роботи обласного комунального підприємства «Фірма Тернопільавіаавтотранс», його розвиток за рахунок коштів обласного бюджету та інших небюджетних коштів. Орієнтовний обсяг фінансування становить 28 900 тис. гривень, в тому числі за рахунок коштів: обласного бюджету – 6 400 тис. гривень; коштів небюджетних джерел – 22 500 тис. гривень.

Метою програми є створення сучасного міжнародного аеропорту, який буде задіяний для прийому-відправки пасажирів в період проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012" і подальший розвиток аеропорту "Тернопіль", як невід'ємної чистини транспортної галузі, що в цілому позитивно вплине на економічний розвиток інших галузей економіки, туризму та культури області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук