На товари для немовлят планують скасувати ПДВ

ЕкономікаОльга Карабан, 24 червня 20145170

Кабінет Міністрів України планує скасувати податок на додану вартість на дитяче харчування, підгузники, одяг для немовлят.

Текст відповідного проекту постанови Кабміну «Деякі питання реалізації підпункту 197.1.1 пункту 197.1 ст. 197 податкового кодексу України» опубліковано на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Метою прийняття постанови є зменшення цінового навантаження на споживачів під час придбання продуктів дитячого харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят шляхом визначення переліку товарів, операції з поставки яких згідно з підпунктом 197.1.1 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України звільняються від обкладення податком на додану вартість», – йдеться в пояснювальній записці.

Передбачається скасування ПДВ на дитяче харчування, дитячі пелюшки і підгузки, а також одяг для немовлят, виготовлений з натуральних волокон.

Автори проекту переконані, що здешевлення товарів для дітей сприятиме поліпшенню демографічної ситуації в Україні.

До слова, згідно з прогнозом ООН, за умов збереження динаміки скорочення населення до 2030 року населення України може зменшитися до 39 млн осіб.

Як повідомляв ZAXID.NET, Державна служба статистики України відкоригувала показник чисельності населення материкової частини України. Цей показник без обліку населення тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим станом на 1 травня склав 43 млн осіб

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук