На відкритому Кубку Львова визначали наймайстерніших танцюристів із 1,5 тис. учасників

Головні новини Львова 21.11Марічка Кулачковська, 21 листопада 2017, 15:59 1139 0

У Львові завершився відкритий кубок міста зі спортивного танцю. Змагалися у стандартній та латиноамериканській програмах. Фігури на майданчику виводили 1,5 тисячі спортсменів різного віку: ювенали, юніори та молодь.

За кілька хвилин змагальної серії учасники мають виконати по 5 танців: повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот і квікстеп. Блискавично перелаштовуючись із одного ритму на інший.

Учасники «Lviv open cup» Софія Романенко і Данило Онисько розповіли: «Найкраще танго вдалося, воно було найбільш енергійне. Танець був таким потужним, давав наснагу боротися далі».

Судді оцінюють танець комплексно. Звертають увагу на багато деталей. Зокрема ‒ правильну позицію в парі, красиві і правильно виконані лінії, тобто розтягування тіла від пальців до голови, роботу ніг і стоп, відчуття музичних тонкощів. Також учасники мають «бачити паркет», аби у боротьбі не зіштовхнутися зі своїми суперниками.

Важливими є і зовнішній вигляд пари та поведінка на паркеті, а також артистизм – те, як вона вміє презентувати свою роботу. Пара Володимир Грінер та Іоланта Троць додали: «Публіка відіграє важливу роль. Вона нам допомагає, дає додаткові сили рухатись далі. Ми можемо глядачів особисто і не знати. Але вони можуть підтримати».

Загалом на турнірі помірялися силами представники 20-ти областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук