На відновлення Слов'янської ТЕС візьмуть ₴ 400 млн з «Енергоринку»

На відновлення Слов'янської ТЕС, яка була зруйнована 2-3 липня внаслідок бойових дій, за попередніми оцінками необхідно 400 млн грн, заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан, передає кореспондент INSIDER.

«Джерела надходження цих грошей будуть визначені постановою НКРЕ. Скоріше за все, ці кошти будуть виділені з бюджету ДП «Енергоринок», - сказав Продан. Він також нагадав, що в Україні працює єдиний ринок електроенергетики, тому проблему відновленням зруйнованої ТЕС буде вирішувати уряд за допомогою ДП «Енергоринок».

Державне підприємство «Енергоринок» виконує функції оптового постачальника електроенергії.  Встановлює та регулює відносини між учасниками єдиного ринку електроенергетики в питаннях купівлі-продажу, реструктуризації заборгованості за електроенергію та інших.

Слов'янська ТЕС входить в структуру ПАТ  «Донбасенерго», 66% якого належить компанії «Енергоінвест»Ігоря Гуменюка, депутата Верховної ради минулого скликання від Партії Регіонів.  5 червня 2012 голосував за проект ЗУ «Про засади державної мовної політики», який посилюва статус російської мови.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук