На виплати по безробіттю у 2015 році було витрачено ₴6 млрд

ЕкономікаАндрій Стець, 10 червня 20161670

Загальні видатки на допомогу по безробіттю, в тому числі одноразову її виплату для організації безробітним підприємницької діяльності, склали 5,96 млрд гривень. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Як повідомили у відомстві, 8 червня 2016 року відбулось чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Під час засідання затверджено Звіти про результати діяльності Фонду за 2015 рік та про виконання бюджету Фонду на 2015 рік.

«Дохідна частина бюджету Фонду у 2015 році становила 8,2 млрд гривень, видаткова - 7,8 млрд гривень», - сказано у повідомленні.

Також на засіданні було обрано нового голову правління - Олексія Мірошниченка, першого заступника Голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

Зазначимо, що в В Україні (без урахування території анексованого Криму та окупованих проросійськими бойовиками територій Донецької та Луганської областей) у квітні 2016 року рівень безробіття становив 1,6%, що на 0,1% менше, ніж місяцем раніше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук