На виставці «Lviv Scale Models Fest 2018» покажуть українську військову техніку АТО

На виставці вперше демонструватимуть одну з найбільших у світі моделей бойового корабля

КультураОльга Гринько, 12 вересня 20185180
Виставка-конкурс масштабних моделей проводиться із 2012 року

У Львові відбудеться виставка-конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2018». У суботу та неділю, 15 та 16 вересня, в Палаці мистецтв пройде шоста всеукраїнська виставка-конкурс масштабних моделей.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, на виставці представлять роботи авторів із України, Польщі, Литви та Білорусі. Окрім конкурсів у «класичних» категоріях цьогоріч окремо виділили українську військову техніку АТО.

«Головною метою виставки є популяризація технічної творчості серед дітей, молоді та дорослих. Це пропаганда осмисленого, корисного дозвілля, котре приносить нові знання та навики, розвиває дрібну моторику, інженерне мислення та технічну ерудицію, а також, художній смак. Моделювання є цілком серйозним методом інженерного проектування», — розповів голова оргкомітету, голова Правління ГАІТЕТ Юрій Кисіль.

Важливою метою виставки є патріотичне виховання. Адже, за словами Юрія Кисіля, моделізм є дієвим інструментом патріотичного виховання, популяризації Збройних Сил України та добрий стимул для зацікавлення військово-технічною історією. Цьогоріч на виставці окремо виділена тематика української військової техніки АТО.

Цього року на виставці вперше демонструватимуть одну з найбільших у світі моделей бойового корабля. На подію приїдуть початківці-моделісти, а також досвідчені майстри з міжнародним визнанням із України, Польщі, Литви та Білорусії.

Стати учасником виставки-конкурсу може кожен моделіст. Для участі необхідно зареєструватися на сайті виставки або у день відкриття до 11:00. Представлені на конкурс моделі будуть оцінювати в 95-и категоріях, у тому числі є 18 юніорських категорій у двох вікових групах. Також під час виставки відбудуться майстер-класи для початківців та давно практикуючих моделістів.

Вхід на виставку безкоштовний. Місце проведення — Палац мистецтв. Години роботи виставки: субота, 15 вересня, 10:00−19:00; неділя, 16 вересня, 10:00−16:00.

До слова, виставки-конкурси «Lviv Scale Models Fest» — некомерційні заходи, які організовують Галицьке авіаційне історико-технічне товариство (ГАІТЕТ) та Секція науки і техніки ЛОО Українського товариства охорони пам’яток історії та культури за підтримки ЛМР. «Lviv Scale Models Fest» сьогодні вважається найкращою виставкою такої тематики в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук